Відома російська співачка Тетяна Анциферова повідомила, що ще в лютому загинула її падчерка. Того дня жертва перебувала у Харкові, який регулярно потерпає від російських ракет.

Однак Анциферова не сказала, що її родичка загинула в результаті нещадних обстрілів міста. Вона вирішила приховати цей факт, щоб не дискредитувати РФ.

Варто зазначити, що популярна в 80-х роках співачка досі живе в Москві і оспівує злочинний режим Кремля. Крім того, в коментарі пропагандистам, вона заявила, що її падчерка планувала переїхати в країну-агресора.

"Моя падчерка загинула в Харкові. Луїза - сестра мого сина. Вона збиралася до мене приїхати в Москву, щоб жити зі мною. І ось вона загинула. Ніхто нікуди не їздив і нікого не ховав. Мені дуже важко і дуже складно говорити на цю тему. Це особистий біль і особисті страждання", – сказала Анциферова.

Зазначимо, Луїза була дочкою композитора Володимира Білоусова. У чоловіка була відмінна кар'єра в Україні, проте він поїхав до Росії, де і помер в 2009 році.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Показати ще

До слова, Анциферова також не народилася в Москві, проте завжди мріяла жити саме там. Навіть після повномасштабного вторгнення вона залишилася в країні-агресора.