Співачка Ірина Федишин нещодавно повернулася з Чехії, де дала два благодійні концерти. Її поїздка привернула увагу місцевої поліції через українські номери на її автомобілі. Чеська поліція провела ретельну перевірку співачки та її команди, включаючи обшук їхніх валіз та перевірку документів. Проте нічого підозрілого виявлено не було.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «informator»

Після перевірки поліцейські сфотографувалися з Іриною на згадку. Підписники в її соцмережах наголосили, що на чеських дорогах часто зупиняють українських водіїв, а деякі пожартували, що офіцери просто хотіли сфотографуватися зі співачкою.

Ірина Федишин: скрін із соцмережі

Під час своєї подорожі команда також зіткнулася з проблемами, спричиненими ураганом у регіоні. На дорозі вони зустріли дерева, що впали, але зуміли благополучно пройти. Повернувшись до Львова, вони знайшли бомбосховища, ймовірно, через події в регіоні.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Показати ще

Скрін Сторіс Ірини Федишин

Благодійні концерти Ірини Федишин у Чехії зібрали значні кошти, отримані кошти будуть спрямовані на придбання транспортних засобів та дронів для українських захисників. Співачка висловила подяку всім, хто взяв участь у благодійній акції.