Співпраця українських артистів, у тому числі Сергія Бабкіна та групи 5' Nizza , з російськими промоутерами та квитковими операторами викликала занепокоєння та суперечки.

Про це пише «ТСН»

Сергій Бабкін та гурт 5'Nizza організовують благодійні виступи за кордоном, при цьому скористалися послугами промоутера Somewhere Show. Цей промоутер присутній у соціальних мережах у Росії та здебільшого продає квитки на виступи російських артистів. Однак важливо зазначити, що українські художники, які беруть участь у цій співпраці, відомі своєю антивоєнною позицією.

Квитковий оператор Ticketcloud, який спочатку використовувався для продажу квитків на концерт Бабкіна в Празі, - це заснована в Росії компанія, яка співпрацює з іншими російськими організаціями. Після того, як ця співпраця опинилася під пильною увагою, було ухвалено рішення перейти на використання сайту GoOut для продажу квитків.

Афіша концерту Сергія Бабкіна у Празі

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Тіну Кароль запідозрили у роботі з росіянами: новий кліп потрапив у скандал

Показати ще

Сніжана, концертний директор Сергія Бабкіна та гурту 5'Nizza, пояснила ситуацію. Вона зазначила, що квитковий оператор, за допомогою якого проводяться їхні концерти, зареєстрований у Великій Британії, але має представництво в Росії. Концертний директор також наголосив, що концерт у Празі організував Ілля Островський, громадянин Ізраїлю, який народився в Росії. Островський, за словами Сніжани, займає антивоєнну та антипутинську позицію та активно підтримує Україну за допомогою організації концертів, доходи від яких йдуть до Збройних сил України.

Це не вперше, коли ці артисти стикаються із протиріччями, пов'язаними з їхніми концертами. Були випадки, коли під час гастролей у США виконувалися пісні російською мовою, що викликало запитання. Сніжана Бабкіна в минулому пояснила позицію чоловіка і чому до їхніх виступів увійшли ті чи інші композиції.

Фото Сергея Бабкина

Співпраця між українськими художниками та організаціями, пов'язаними з Росією, була делікатним питанням через геополітичний контекст та роль Росії у конфлікті в Україні. Художники, які беруть участь у такій співпраці, часто наголошують на своїй антивоєнній та проукраїнській позиції, щоб вирішити проблеми, підняті їх аудиторією та громадськістю.