Минуло понад півтора роки з початку повномасштабної війни РФ проти України, проте багато українських зірок досі мешкають у країні-агресорі, замовчуючи про криваві події в їхній рідній країні.

На величезне розчарування українців, серед них рідна дочка народної артистки України Ольги Сумської Антоніна Паперна. Самій Ользі В'ячеславівні вже неодноразово прилітало з приводу поведінки її спадкоємиці.

Проте, вона наполегливо намагається відбілити доньку, розповідаючи журналістам про те, в якому страху мешкає Тоня. «Вона живе у режимі тотального терору. Їй дуже тяжко. Це найважче, що взагалі можна уявити», – скаржилася Сумська в одному з інтерв'ю.

Водночас сама 33-річна Антоніна Паперна демонструє прямо протилежний спосіб життя, регулярно відвідуючи світські заходи разом із партнером, російським актором Володимиром Ягличем та веде свою сторінку до соцмережі, доступ до якої заблокувала користувачам з України.

Популярні статті зараз

Віталій Хомутиннік: кримінальний шлях до успіху стартапера та олігарха

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

Чому погані люди живуть гарно, а у добрих повно проблем: проста притча все пояснює

Мужчины аж привстали: звезда "Кухни" Катя Кузнецова подурачилась в постели с подружкой, горячие фото  

Показати ще

А тепер і виявилося, що Паперна продовжує зніматися в російському кіно - інформація про це з'явилася на ресурсі kino-teatr.ru. Судячи з анонсу, що з'явився там, незабаром на екрани має вийти мелодраматичний серіал «Холодна страва», в якому дочка Сумської зіграла головну роль.

Отже, поки РФ атакує українські міста ракетами, і сама Ольга Сумська змушена ховатися у бомбосховищі, її дочка знімається в Москві, жодного разу при цьому не засудивши російську агресію.