Український комік, автор "Кварталу 95" Олександр Еллерт ще на початку повномасштабного російського вторгнення залишив рідну країну і переїхав жити в США.

За це він неодноразово стикався з хейтом. Користувачі мережі писали йому, що це не чоловічий вчинок, та й розпитували, як йому вдалося виїхати за кордон під час воєнного стану, адже це незаконно.

Довгий час Еллерт не коментував цю тему, проте зараз зважився відповісти, як йому вдалося залишити Україну. На своїй сторінці в Instagram він написав, що зробив це офіційно. А Міністерство культури, "Квартал 95", президент не мають ніякого відношення до його виїзду.

"Я офіційно залишив Україну за всіма нормами законодавства під час воєнного стану. Також під час повномасштабного вторгнення я повертався в країну двічі (липень і грудень 2022) і можу це зробити знову. Міністерство культури, "Квартал 95", президент будь-якої країни, Доктор Стрендж, доктор Комаровський, Шлях, Добробат ніякого відношення до мого перетину кордону не мають", - сказав Еллерт.

Також він гнівно звернувся до підписників і журналістів, які його хейтять: "Прошу офіційно від**атися від мене".

Популярні статті зараз

Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

На Переяславщині вп’яте відтворили зажинки: цього разу до обряду долучилися військовослужбовці

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Добкін вже зняв військову форму і повернувся до улюбленої справи: махати кадилом московських попів

Показати ще

Чим відомий Олександр Еллерт

Олександр Еллерт писав жарти для "Кварталу 95". Однак ширша аудиторія дізналася про нього після прем'єри першого сезону "Холостячки" з Ксенією Мішиною. У фіналі актриса вибрала саме Еллерта, після чого почала будувати з ним стосунки.

Пара навіть з'їхалася, проте їхнє щастя тривало недовго. Незабаром вони розлучилися. Відомо, що на початку повномасштабного вторгнення вони були на зв'язку і навіть якийсь час перебували поруч, проте пізніше Мішина заявила, що розірвала всі зв'язки з шоуменом і попросила не асоціювати її з ним.