У середині двохтисячних половина українських дівчат оплакували нерозділене кохання під пісню «Чи знаєш ти…». Голос співачки МакSім звучав з усіх радіостанцій, і вона була однією з найулюбленіших артисток.

Все змінило початок повномасштабної війни, яку РФ розв'язала проти України. МакSім віддала перевагу не помічати кривавих злочинів влади своєї країни, ніяк не коментуючи і не засуджуючи жахливих подій в Україні. Про артистку вважали за краще забути, резонно звинувачуючи її в підіграванні Кремлю. А коли українською землею проїхалися перші танки з маркуванням Z, хтось згадав, що саме в костюмах з такою символікою вступали на сцені учасники підтанцівки МакSім ще 2015 року.

Незважаючи на те, що представники команди МакSім виправдали літери Z назвою танцювальної групи Z-Dance, саме після цього у самої Марини Абросімової (справжнє ім'я артистки) почалася чорна смуга. Спочатку співачка потрапила до жахливої ​​автокатастрофи на шляху до аеропорту. Здобувши важкі травми, співачці довелося проходити довгий курс відновлення.

МакSим

У 2021 році МакSим захворіла на важку форму коронавірусу, у неї було вражено понад 70 відсотків легень. Знаменитість підключили до апарату ШВЛ та ввели у стан штучної коми, під час якої у неї двічі зупинялося серце. Коли після цього МакSим знову змогла повернутися на сцену, здавалося вона з особливою увагою ставитися до свого здоров'я, проте вийшло зовсім не так.

Популярні статті зараз

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Важлива заява: українцям розповіли, чи буде підвищено пенсійний вік

Бренді та вино з лохини: українські фермери вийшли на новий рівень переробки ягід

Показати ще

Під час концертів МакSим шанувальники все частіше почали підозрювати, що вона не в адекватному стані. Подібні випадки почастішали, почало доходити до того, що жінка спотикалася на сцені і забувала слова… Її тіло буквально розпухло, багато хто говорив про вагітність співачки. Нещодавно знаменитість записала до шанувальників відеозвернення, зізнавшись, що відбувається курс лікування від алкоголізму в одній з елітних клінік.

За словами співачки, у клініці вона знаходилася з «дуже популярними людьми» та бачила їх на різних стадіях. Ці хвилини артистка розуміла, що їм набагато складніше, ніж їй.

«Я надто добра завжди була у стані алкогольного сп'яніння, багато хто цим користувався — підписували зі мною різні документи. Я втратила значні кошти, мільйони, таким чином довіряючи людям. Наробила помилок. Причому цих людей я знала багато років, і зараз їх, звичайно ж, немає в моєму оточенні», — зізналася артистка.