Українська співачка Марія Бурмака розкритикувала заяви актора студії «Квартал 95» Євгена Кошового та українського співака Олега Винника щодо їх вирішення не розпочинати боротьбу за Україну після повномасштабного вторгнення РФ. Свою думку Бурмака висловила в інтерв'ю, опублікованому на YouTube-каналі української журналістки Аліни Доротюк 13 липня.

Бурмака наголосила, що всім важливо зрозуміти, що спеціально навчених для війни осіб не існує. Вона стверджувала, що є молоді люди, які, можливо, не здавалися очевидними кандидатами на війну, але все ж таки зголосилися захищати свою країну. Бурмака згадала такі приклади, як Віталік Козловський, якого закликали, незважаючи на те, що він не проходив військову службу. Вона розвінчала помилкове уявлення, що одні люди призначені для війни, а інші ні. За її словами, всіх солдатів люблять їхні матері, і в глибині душі ніхто не хоче, щоб вони воювали чи вмирали. Проте вони йдуть і захищають свою Батьківщину.

Євген Кошовий

"Треба, щоб усі розуміли, що немає спеціальних людей, яких готували до війни. Ідуть хлопці, яким, здавалося б, – та куди йому воювати? Він навіть не служив! Хлопці з поганим зором у окулярах, які пішли самі. Який воїн із Віталіка Козловського, якого покликали, і тим не менш це помилкове уявлення, що хтось призначений для війни, а хтось ні… Усі сини своїх матерів, які їх люблять і в глибині душі не хочуть, щоб вони воювали. не хоче вмирати. Але люди йдуть та захищають Батьківщину", - сказала вона.

Контекст критики Бурмаки випливає з попередніх заяв Кошового та Винника. Кошовий в інтерв'ю Lux FM у березні 2022 року пояснив своє рішення не вступати в бій, висловивши сумніви у своїх тактичних бойових навичках та припустивши, що в тилу від нього може бути більше користі. Винник, який таємно залишив Україну в перші дні вторгнення, дав своє перше інтерв'ю через півтора роки, стверджуючи, що він не пішов на фронт, бо вважав, що кожен має бути на своєму місці, і що відправка на фронт у перший день було б проявом слабкості.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Показати ще

Олег Винник

Коментарі Бурмаки відображають її думку на це питання, підкреслюючи, що люди з різних верств суспільства та обставин можуть зробити свій внесок у захист своєї країни і що рішення боротися не повинно обмежуватися певними заздалегідь визначеними ролями чи очікуваннями.