Шотландка, яка виглядає на двадцять-тридцять років молодшою, здивувала людей, зізнавшись, що їй насправді 50 років, і пояснила деякі свої прості прийоми, як виглядати молодше.

50-річна жінка, яка виглядає на десятки років молодше свого фактичного віку, пояснила, як вона перетворюється з "тьмяної рудою в приголомшливу" за допомогою декількох простих правил краси, пише express.

Поллі з Глазго любить публікувати в TikTok поради щодо догляду за собою.

Нещодавно вона зняла відео, в якому говориться, що багато людей шоковані, коли дізнаються про її реальний вік, і дає кілька порад багатьом жінкам, які бажають виглядати молодше.

"Тобі 50, але ніхто тобі ніколи не вірить, тому ти просто погоджуєшся і поводишся так, ніби тобі 30", - каже Поллі у відео.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Показати ще

Однак Поллі продовжила і пояснила, що "хороші парфуми і червона помада" завжди допоможуть будь-якій жінці виглядати на всі сто.

У деяких інших відео Поллі також розповіла про свої улюблені косметичні засоби і сказала, що "хороший догляд за шкірою та легкий макіяж можуть мати вирішальне значення".

Вона показала, як вона перетворилася з "рудої непоказності" в чудову, і додала: "якщо я можу зробити це в 50 років, то і ти зможеш".