Українська співачка Оля Полякова вже багато років перебуває в здорових і гармонійних стосунках з чоловіком Вадимом Поляковим, проте до нього у неї були й інші романи.

Як вона розповіла в програмі "Дорослі дівчатка", в 16 років вона закохалася в хлопця, який виявився дуже ревнивим. І якщо в народі ходять жарти про ревнощі до кожного стовпа, то в житті Полякової так було насправді.

Співачка згадала одну історію, коли вони з коханим прийшли в ресторан. Тоді вона хотіла щось запитати у офіціанта, а екс-бойфренд дуже різко на це відреагував.

Оля Полякова. Фото: скрин youtube

"У мене був такий ревнивий хлопець. Я коли в ресторані замовляла їжу, я не повинна була дивитися на офіціанта... І коли я одного разу підняла очі на офіціанта, щоб щось йому сказати, мені в голову полетів пакет з соком..." - зізналася артистка. Полякова каже, що незабаром пішла від обранця. В результаті він спалив її будинок і розбив їй голову.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Тіну Кароль запідозрили у роботі з росіянами: новий кліп потрапив у скандал

Показати ще

Крім того, співачка закликала дівчат вибудовувати довірчі відносини з батьками, тому що вони можуть постояти за них. Сама Оля тоді не розповіла мамі про абьюз, з яким їй довелося зіткнутися. І дуже шкодує зараз про це.