Для нас такі спогади, а у головного поліцейського Волині спогади про зароблені десятки тисяч доларів у перші місяці війни. Так він тоді й придумав цікаву схему набивання кишень «крошками» із пачками доларів надаючи можливість близькому оточенню військовозобов’язаних ухилятись від мобілізації та більше того – безперешкодно виїжджати в комерційних цілях за межі України під «лже» приводом ввезення гуманітарної допомоги.

Прикриття більш ніж вагоме – листи цілого головного поліцейського! За перші чотири місяці Ю.Крошко та головна профспілкиня поліції Волині Н. Горошко своїми листами забронювали від призову більше п’ятидесяти осіб, які не мають жодного відношення до поліції та до профспілок, однак мають довірливі та дружні стосунки із головним поліцейським який за «крошки» із грошових банкнот надавав їм індулігенції під час війни.

Багато хто ймовірно скаже мовляв нічого особливого та вони ввезли величезну кількість гуманітарної допомоги яку передали поліцейським чи переселенцям?! Але тут справа точно не у гуманітарній допомозі та мотиви такої «щедрості» не мають нічого спільного із гуманністю. Так що відбувалось? А відбувалось банальне заробляння грошей під прикриттям поліцейського оскільки діяв період безмитного ввезення автомобілів.

Так заброньовані особи під виглядом «лже» ввезення гуманітарної допомоги виїжджали за межі України безперешкодно перетинаючи державний кордон та ввозили... автомобілі для їх продажу не сплачуючи жодних митних платежів.

Відомо що ними було ввезено більше шестидесяти автомобілів і не як гуманітарну допомогу для військових чи поліцейських, а як автомобілі для продажу та зароблянні суттєвих коштів при їх продажу.

Популярні статті зараз

Мільярдна контрабанда під прикриттям кондитерського бізнесу: за які гроші Геннадій Вацак купує собі Rolls-Royce та Bentley

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

"Все ненатурально, зубы вставные, другое лицо": Алла Пугачева изменилась до неузнаваемости

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Показати ще

За приблизними підрахунками на такій хитрій схемі головний поліцейський «крошками» назбирав більше ста тисяч доларів та й звичайно не забув про родину бо один із ввезених автомобілів був одразу подарований дружині.