У зв'язку з тим, що на території України посилили мобілізацію, повістку можуть вручити будь-коли і будь-де. Проте трапляються такі випадки, коли можна оскаржити вручення повістки.

Дану інформацію опублікували на сайті новин «novyny.live»

Повідомляється, що є можливість відмовитися від повістки на блокпостах, але далеко не у всіх випадках.

Якщо українцю вручили повістку на блокпості, то треба йти до ТЦК. Однак цю повістку можна оскаржити, але тільки в тому випадку, якщо на це є підстави. Для цього потрібно звернутися до ТЦК, Нацполіції чи Міністерства оборони.

Мобілізація в Україні, видача повісток

Популярні статті зараз

Дівчина хотіла вразити хлопця на першому побаченні і прийшла гола: він навіть не помітив

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Сіамські близнюки на межі розбрату через "несправедливість": у однієї з'явився хлопець, а в іншої ні

"Могу себе позволить": бесстыжая MARUV прикрыла "дыньки" одними ниточками – каждая складочка как на ладони

Показати ще

Українцям сказали, що повістку можна оскаржити у тому випадку, якщо вона була неправильно заповнена. Також якщо вручала повістку неуповноважена людина, наприклад, митник, поліцейський чи військовий на блокпосту, то її також можна оскаржити. Так, це говорить про те, що роздавати повістки можуть лише уповноважені особи, проте з 1 червня це може робити більше посадових осіб.

Якщо ж українець збирається відмовлятися від повістки, то це необхідно робити у присутності двох свідків. У такому разі слід написати заяву, в якій будуть зазначені причини відмови.

Вручення повістки

Важливо зазначити, що в Україні існує й відповідальність за те, що людина відмовляється від повістки. Військовообов'язаний чоловік може понести адміністративне покарання у тому випадку, якщо він не прийде до ТЦК, щоб йому правильно оформили та вручили повістку. Також якщо уникати вступу до лав ЗСУ, то в такому разі загрожує кримінальна відповідальність.