Про це пише портал Українці .

Новий поворот у справі про крадіжку криптоактивів на суму 647 000 USDT у Директора департаменту виконавчої служби України.

У травні 2023 року Максим Кисельов написав заяву до Національної поліції України про те, що з холодного криптогаманця у нього зникли кошти у сумі 647 000 USDT. У крадіжці він звинуватив свого близького друга Олега Громова, з яким, за його словами, він спілкувався практично щодня і вів спільно криптобізнес, займаючись виведенням готівки за кордон.

Використовуючи службове становище та зв'язки в правоохоронних органах, Кисельов Максим дуже швидко домігся порушення кримінальної справи проти свого друга Громова Олега, а також через суд накладення арешту на все його майно. Шантажуючи та погрожуючи Громову О. та вимагаючи від нього гроші.

Після проведення досудового слідства виявилося, що Громова Олега незаконно документували паспортом України на підставі того, що з такою ж фотографією в базах ДМС України вважався ще один громадянин України Романовський Дмитро Вікторович 31.05.1969 р.н. Усі українські паспорти Громова О. були анульовані міграційною службою.

Популярні статті зараз

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Ось це поворот: усі термінали Приватбанку більше не приймають валюту

Українцям хочуть списати комунальні борги: хто підпаде під норму закону

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

Показати ще

Все почало сходитися. Дрібний шахрай Громов Олег, користуючись довірою топ-чиновника, вкрав у нього криптоактиви у сумі 647 000 USDT, які той нажив непосильною працею та хотів їх використати для допомоги своїй дружині та дітям, які живуть з початку війни в Іспанії на своїй віллі.

Кримінальна справа йшла до логічного завершення Суду, вироку, конфіскації майна. Правда мала перемогти. Топ-чиновнику Кисельову Максиму після продажу майна Громова О. мали повернути гроші, які, як він заявив, вкрали...

Вся ця інформація почала поступово просочуватися в пресу, набуваючи суспільного резонансу. Журналісти почали проводити власні розслідування. Стали з'являтися статті, що Громов-Романовський не просто шахрай, а кадровий офіцер ФСБ РФ. І дружні стосунки з Директором Департаменту виконавчої служби Кисельовим М. мали не такий простий і безкорисливий характер.

До рук журналістів потрапив номер криптогаманця Кисельова М., з якого, як він заявив у нього, вкрали гроші в сумі 647 000 USDT

Журналісти замовивши незалежну експертизу, з'ясували дивовижні факти. Усі суми понад 700 000 USDT, що надійшли на криптогаманець Кисельова М., були перераховані йому тим же Громовим-Романівським з біржі Бінанс з акаунту, зареєстрованого на паспортні дані Громова, тобто Громов за якісь послуги заплатив топ-чиновнику 700 000 США. Це незаперечний факт і будь-який бажаючий може побачити це у блокчейні. Приховати чи фальсифікувати це неможливо.

Журналісти розслідувачі почали далі з'ясовувати хто ж такий Громов-Романовський, який так щедро спонсорував топ-чиновника Мін'юсту Кисельова М., і чи справді мала місце банальна крадіжка, як заявив Кисельов М.

Використовуючи свої джерела, до рук журналістів потрапило службове посвідчення з фотографією схожою на Громова-Романовського, але вже з прізвищем Андрєєв Дмитро Петрович, підполковник ФСБ. Можливо, цей простий збіг і людина на посвідченні дуже схожа на нашого шахрая Громова? Але чи не надто багато збігів, які загрожують національній безпеці України?

Дуже цікаво дізнатися, за які такі послуги ФСБ перерахувало 700 000 доларів США чинному топ-чиновнику Мін'юсту Кисельову М. на посаді, прирівняній до заступника міністра Юстиції? Який і зараз успішно обіймає посаду і, можливо, на платній основі виконує доручення ворогів нашої країни.

Це вже питання до слідства, НАБУ і не ручного, яке діятиме за вказівкою Кисельова, а справжнього неупередженого слідства для з'ясування всіх обставин цієї справи.