Поки що в країні війна, злочинці намагаються отримати з неї свою вигоду. Влаштовуючи справжні бойові дії мирної території. Так у столиці з'явилася своя мати і дуже небезпечна банда. Вона займалася викраденням людей та грабежами. У поле зору бандитів потрапляли переважно забезпечені українці, які займаються криптовалютою.

Минулого понеділка Національній поліції вдалося затримати всю банду. Як все відбувалося, можна побачити відео. У поліції зазначають, що організація угруповання була на найвищому рівні. Злочинці опрацьовували плани дуже ретельно. Досконало вивчали своїх жертв, а реалізовували все з особливою жорстокістю.

Про це свідчить один із останніх епізодів. Так, у серпні 2023 року на Київщині учасники банди викрали водія однієї зі столичних сімей, яка займалася "криптою". Шляхом тортур та побиття водія, бандити дізналися план будинку, шляхи проникнення, наявність охорони та інші деталі. План був проникнути, взяти в заручники когось із членів сім'ї та отримати викуп. І таких епізодів достатньо.

Популярні статті зараз

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Грошей не повертають, але є спосіб: як вибити переплату за газ

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Показати ще

Масштаби злочинного угруповання вражають. Її учасників затримали 22 січня, практично одночасно у Київській, Дніпропетровській, Львівській, Харківській, Кіровоградській та Вінницькій областях.

До того ж, у банді перебували молоді та здорові чоловіки віком від 23 до 40 років. У злочинців вилучили багато ювелірних прикрас, валюти, сучасну автоматичну зброю, глушники зв'язку, автомобілі та навіть гранатомети. Усіх підозрюваних затримали за статтею 208 КК. Крім того, їм буде пред'явлено звинувачення ще за низкою статей: розбій, незаконне позбавлення волі та інші.

Підозрюваним за скоєння низки таких злочинів світить строк позбавлення волі від 8 до 15 років із конфіскацією майна.