Після розпаду Радянського Союзу, Україна зберегла значну частину промислового виробництва та економіку великих підприємств, що характеризувалася складними виробничими ланцюгами. Однак, трансформаційні процеси, що відбувались згодом, не сприяли істотній зміні моделі вже незалежної національної економіки.

Через повільне проведення реформ та корупції, Україна не змогла стати країною-виробником технологічних товарів високої доданої вартості, незважаючи на значний науковий потенціал та наявність кваліфікованих кадрів. Радянські та пострадянські умови підірвали почуття права власності, а також підприємницький дух серед українців.

Зміни уряду часто призводили до зміни напрямків економічного розвитку. Приватизація привела до виникнення явища олігархії, яке продовжило консервувати існуючі проблеми.

Важливо, що після перемоги Україні потрібно сформувати чесні та справедливі умови ведення бізнесу, які будуть чітко регулювати створення та розвиток малих та середніх підприємств. Це надасть можливість як державі, так і підприємцям розвиватися, при цьому забезпечуючи обов'язкову сплату податків та стійкість системи.

Такі умови зможуть сприяти формуванню сприятливого інвестиційного іміджу країни, необхідного для майбутньої відбудови та органічної інтеграції в європейський простір.

Популярні статті зараз

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Олаф Шольц наступний? Після скандального арешту Дональда Трампа у ЄС взялися за канцлера Німеччини

Бренді та вино з лохини: українські фермери вийшли на новий рівень переробки ягід

"Зайві" квадратні метри: які штрафи чекають на українців за несплату податку на нерухомість

Показати ще