Поки українці по гривні збирають на дрони, чиновники спішать увірвати шматок ласого бюджетного пиріга, нагородивши себе шикарними преміями на Новий рік.

Про це пишуть на сторінці Семиполки у мережі Фейсбук. Так українка Анастасія Василенко привела приклад того, які кошти держслужбовці Калитянської селищної ради обʼєднаної територіальної громади під керівництво Сергія Рудницького вирішили покласти до кишені у цей час.

"Любі друзі, як любить писати Олександр Малешко, отримавши інформацію про заробітні плати ТОП чиновників Калитянської селищної ради за 2022 та 2023 рік, довожу інформацію до вашого відому. Очолили ТОП чиновників працівниці юридичного відділу: ДЕРЕВИНСЬКА О.В., яка обійшлася бюджету нашої громади в квітні 2023 року майже 60 000 грн.(нарахована зарплата +ЄСВ 22%)червень-знову близько 60 000, серед яких 27343 премія до свята, у липні 2023 року більше ніж 100000 грн!!!! Що цікаво, у квітні квартальна премія в розмірі 21 124 грн. зароблена під час лікарняного!

ГОПКАЛО О.В., обійшлася громаді в квітні 2023 року майже в 60 000 грн (43347+22%), в червні, липні та жовтні отримала різні види премій: квартальні та до свята в середньому по 12 000. Також протягом 2022 року працювала у виконкомі по ЦПД, і обійшлася громаді приблизно в 340 000 грн. отримуючи щомісячну винагороду від 20 000 до 58800 грн.

Серед працівників які стабільно отримують різні види премій у збільшених розмірах: Кореневич Ю.О. Бобошко С.О. Костюченко Т.М. Гайова А.С. Кудін Л.В. Полях Г.І.

Популярні статті зараз

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

"Початок кінця для росіян": екс-командувач військами США розповів, як ЗСУ повернуть Крим і коли буде перемога

Показати ще

Проаналізувавши всі премії та надбавки всіх без виключень працівників можна зробити висновки, що чим краще ти відзиваєшся про ЦАРЯ, тим більшу премію отримаєш.

В той же час у самого ЦАРЯ, судячи по нарахуванням, справи йдуть зовсім незрозуміло… Зарплата вибирається наперед… впевнений в своїй посаді. Але зважаючи на невелику заробітну плату можна зробити висновки, що підлеглі діляться…адже виділений бензин на рік, за словами в.о., закінчився ще в жовтні. Чи не так? Як ви вважаєте це справедливі зарплати у військовий час?", - задає риторичне запитання жінка.

У коментарях українці задаються справедливим питанням, чому чиновники можуть собі дозволити так гарно про себе дбати, а натомість вчителі не отримали ані копійки за уроки заміни.

"Калитянська школа є одним із найбільших "налогоплательщиков", вибачте за русизм, але з першого вересня вчителі не отримали не копійки за уроки заміни. Абсурд нашої громади-"налогоплательщик" оплачує премії працівників Калитянської селищної ради, а сам працює за спасибі", – намагаються з'ясувати коментатори.

"От просто уявіть собі. Вчителям запропонували взяти відпустку за власний рахунок щоб вистачило коштів на оплату його ж праці і всіх нарахувань. З 2015 року не було жодного випадку, щоб працівник селищної ради пішов у відпустку за власний рахунок для того, щоб йому ж вистачило коштів для оплати його ж праці. Так за що ж наші люди життя віддають? Ми йдемо в європейський союз, чи в феодальне рабство?", – обурються люди.

Дехто взагалі не добирає слів, та не може зрозуміти, коли чиновники вже наїдяться.

"Коли ж вони нажеруться!! Все мало і мало !Прийде час і отримають по 2 метри!Буде вам Закарпаття терпець ввірветься!!!", – обурюється мешканка.

Варто згадати, що голова Калитянської селищної ради Сергій Рудницький уже потрапляв у скандал оголосивши війну директорці опорного ліцею містечка Антоніні Шпак.

Чиновник всіма силами намагається вижити з посади педагога з величезним досвідом. Подейкують, що можновладець планує влаштувати на цю посади свою коханку, аби безтурботно проводити шалені тендери і нікому нічого не пояснювати.

Тому чиновник тривалий час тисне на директорку ліцею, завалює її надуманими доганами та вимагає звільнення. Не дивлячись на це у Антоніни Шпак вистачає сил та терпіння не тільки опиратися місцевому царьку, але й дбати про дітей.