Чехія та Угорщина наслідували приклад Австрії, заявивши, що не екстрадуватимуть українських призовників. За словами віце-прем'єр-міністра Угорщини Жолта Семена, Будапешт не планує екстрадувати українців призовного віку, оскільки в Угорщині не проводяться розслідування щодо визначення того, чи є біженець призовником чи ні.

Дану новину опублікували на сайті «gsminfo»

Семен підкреслив, що кожен український біженець в Угорщині вважається вільною людиною, яка має право вирішувати, чи залишатися їй в Угорщині, чи повернутися до України. Угорщина не екстрадуватиме їх до України, і їхні дані не будуть оприлюднені.

Переселенці, біженці

Австрія стала першою країною ЄС, яка заявила про відмову екстрадувати призовників до України. Нині в Австрії проживає близько 14 тисяч чоловіків віком від 18 до 54 років, які залишили Україну через війну. У МВС Австрії твердо заявили, що не екстрадуватимуть українців за жодних обставин, вважаючи це порушенням свого суверенітету.

Популярні статті зараз

Аферист із російським паспортом: розслідування ЗМІ про Сергія Сотніченка

Фінансові махінації з благодійними зборами, корупція на оборонці та російський слід: що відомо про Hacken і криптобарона Дмитра Будоріна

Осудженна шахрайка Миколюк Ольга і надалі веде небезпечний бізнес в гаражі.

Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."

Показати ще

Загалом зараз проти екстрадиції українських призовників виступили п'ять країн: Польща, Німеччина, Австрія, Чехія та Угорщина. Однак Польща дала зрозуміти, що видасть призовників, які незаконно залишили Україну після 24 лютого.

Переселенці: скрін з відео

Важливо відзначити, що зараз Україна проходить загальну мобілізацію через російське вторгнення. Отримання виклику не надсилає людей автоматично на лінію фронту, але є способом оновити дані та забезпечити всебічне розуміння демографічних характеристик населення під час затяжної війни. Втеча від війни в одному регіоні може не гарантувати безпеку, якщо конфлікт пошириться на інший регіон.