На полігоні відбулися масштабні навчання спецпризначенців 4-го окремого загону Центру спеціального призначення «Омега». Репортаж із тренувань вийшов у межах телемарафону «Єдині новини».

Як тренують елітних бійців

Командири спецпідрозділу розповіли, що бійці проходять підготовку за кількома напрямками:

  • Вихід на бойові завдання – спецпризначенці відпрацьовують сценарії, що наближені до реальних умов фронту.
  • Навички ведення бою – вивчають тактику та стратегію в різних умовах, зокрема під час штурмових дій.
  • Зачистка ворожих окопів – відпрацьовується злагодженість дій підрозділу при штурмі позицій противника.
  • Робота з дронами – спецпризначенці тренуються використовувати безпілотники для розвідки та коригування вогню.

«В мене люди точно знають, що робити. Ми приділяємо багато часу всім елементам, бо це реально важливо. У нас всі – взаємозамінні. Наприклад, кулеметом має володіти на базовому рівні кожен», – розповів боєць під псевдо «Єті».

Відбір до спецпризначенців

Служба в підрозділі «Омега» вимагає виняткової фізичної та психологічної підготовки. Відбір до загону проходять лише найкращі. Бійці повинні бути витривалими, швидко приймати рішення в умовах стресу та ефективно працювати у складі команди.

Навчання спецпризначенців триває постійно, адже їхні навички – це запорука успішного виконання бойових завдань на передовій.

Популярні статті зараз

Зеленський рятує Україну в США і Європі, а тим часом Стефанчук вибиває держпремії родичам та друзям

WhiteBIT: як криптобіржа "регіоналів" Шенцевих та Володимира Носова допомагає спецслужбам рф відмивати гроші та обманює українців

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Мама-мільйонерка та бабуся-схемниця: що приховує Данило Гетманцев, який хоче залізти до кишень українців

Показати ще