Частота компресійного синдрому та гострого пошкодження нирок в умовах бойових дій різко зростає. Ця проблема, на жаль, розповсюджена у військових при crush-синдромі (турнікетному синдромі, синдромі тривалого стиснення). Ми з командою волонтерів вже передали 10 апаратів «гострої нирки» по різним лікарням та госпіталям України: Вінниця, Запоріжжя, Покровськ, Чернігів. Одинадцятий апарат Prismaflex отримала одна з лікарень Івано-Франківська.

Про це заявив заступник парламентського комітету з питань здоровʼя нації, голова наглядової ради Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Валерій Дубіль.

«Гемодіаліз — життєво необхідна процедура, коли власні нирки вже не працюють. Без гемодіалізу людина може жити тиждень-два. Повністю відмінити цю процедуру — смерть для пацієнта. Навіть під час бойових дій і війни наші українські лікарі проводять операції по трансплантації нирок. Коли до нас звернулися із проханням забезпечити лікарню цим апаратом — ми відгукнулися та допомогли», — сказав Валерій Дубіль.

Він наголосив, що місія БФ «Надія» — допомагати лікарям рятувати життя українців.

«Тому, ми з волонтерами передали чергову партію критичної медицини у заклади охорони здоровʼя Івано-Франківщини», — розповів Валерій Дубіль.

Популярні статті зараз

Розрахунок збитків та захист довкілля за кілька кілометрів до самого пекла: як Держекоінспекція виконує свої функції на Луганщині

Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника

Український бізнес єднається під час війни: не тільки вижити, а й донатити на потреби ЗСУ

"Божественная Катюша": заезда "Кухни" Кузнецова восхитила снимком с райского отдыха, Анна Кошмал оценила

Показати ще

Серед цінного вантажу від волонтерів лікарні області також отримали: аргоноплазматичний коагулятор, крісла колісні, медичні витратні матеріали, вітамінні комплекси від Revival Fondation та Geri Care.

В рамках гуманітарної місії, волонтери також передали допомогу Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області. Поліцейські отримали для виконання завдань засоби генерації та накопичення електроенергії, Starlink, вітамінні комплекси та технологічні наплічники.

«Я щиро вдячний команді волонтерів «Надії», а також всім друзям й партнерам, які системно підтримують медичну галузь України. Лише разом, обʼєднавши всі зусилля ми — потужна сила, яку неможливо здолати», — додав він.