Виставка, приурочена до Міжнародного дня захисту дітей, проходить в кулуарах будівлі Верховної Ради України з 1 по 14 червня 2024 року.

Метою конкурсу є привернення уваги до проблеми знищення природи України внаслідок війни, виховання у дітей дбайливого ставлення до навколишнього середовища та розкриття у їхній творчості прагнення до відновлення та збереження природних ресурсів у світі та в Україні.

Експозиція конкурсу ставить за мету формування екологічної компетентності дітей, стимулювання їхньої пізнавальної активності та творчих здібностей, промоцію заходів з охорони навколишнього середовища, популяризацію екологічного способу життя і мислення, утвердження екоцінностей і поваги до своєї Батьківщини, сприяння екологічному розвитку дружньої до довкілля особистості.

Популярні статті зараз

На Переяславщині вп’яте відтворили зажинки: цього разу до обряду долучилися військовослужбовці

Мільярдна контрабанда під прикриттям кондитерського бізнесу: за які гроші Геннадій Вацак купує собі Rolls-Royce та Bentley

Торт на 100 тисяч і Полякова: прокурор та слідча ДБР відгуляли королівське весілля

Добкін вже зняв військову форму і повернувся до улюбленої справи: махати кадилом московських попів

Показати ще

Нагадаємо, що організаторами конкурсу є Національна бібліотека України для дітей, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, народний депутат України IX скликання Олена Криворучкіна, Державна екологічна інспекція України, Посольство Азербайджанської Республіки в Україні, Державна Нафтова Компанія Азербайджанської Республіки SOCAR Energy в Україні, Національна спілка художників України, Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та громадської організації «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей».

Конкурс, організований на початку року у рамках Року збереження природи та живого миру в Україні, оголошеного Президентом України, розпочався 1 лютого та мав завершитися 22 квітня. Однак через повномасштабне вторгнення російських військ, конкурс проходив не у всіх областях України та не в визначені терміни. Загалом було отримано 1500 робіт з 20 областей, включаючи роботи від дітей з Маріуполя, які встигли направити свої малюнки до НБУ для дітей до початку війни.

У конкурсі взяли участь діти віком 6-18 років у двох вікових категоріях: учні 1-5 класів та учні 6-11 класів. Наше майбутнє покоління продемонструвало усвідомлене і відповідальне ставлення до навколишнього природного середовища.

Організатори висловили вдячність учасникам та їх родинам за активність та любов до своєї землі. Після перемоги на нас чекає ще багато цікавих конкурсів та проєктів. Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати дітям свято та нагородити найталановитіших маленьких українців!