В акції “Шевченко_єднає_Україну”взяли участь начальник районної адміністрації Михайло ЛИНЕЦЬКИЙ, начальники та заступники начальників військових адміністрацій Херсонського району, також долучився начальник Генічеської міської військової адміністрації.

Місце висадження шевченківських дубів було обрано не випадково — їх висадили в легендарній Чорнобаївці на алеї біля портретів героїв, які поклали своє життя за велике світле майбутнє України.Михайло Линецький та голова Станіславської військової адміністрації висаджують шевченківський дуб у Чорнобаївці

Тепер на алеї у Чорнобаївці ростиме дубок кожної громади Херсонського району.

До слова, екоакція “Шевченко єднає Україну” розпочата Державною екологічною інспекцією України в рамках програми Президента «Зелена Країна», під час якої заплановано за 3 роки висадити 1 мільярд нових дерев.

Дуби будуть прикрашати кожну область України, поєднуючи історичну спадщину та зелене майбутнє нашої держави. Акція спрямована на збереження пам’яті великого українського поета Тараса Шевченка та підтримку екологічних ініціатив в країні.

Популярні статті зараз

Колаборант-утікач Костя Калоша (Костянтин Бедовой) назвав бійців 3 ОШБ гвалтівниками, катами і вбивцями

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Показати ще