Спеціалістами Державної екологічної інспекції Столичного округу 28.05.2024 на Київському водосховищі здійснювались заходи, спрямовані на запобігання та виявлення незаконного добування (вилову) водних біоресурсів.
В ході проведення заходів поблизу села Ровжі Вишгородського району Київської області виявлено двоє громадян на моторному човні, що здійснювали лов риби забороненими знаряддями – сітками в кількості 13 штук.
В результаті порушниками незаконно добуто 160 екземлярів водних біоресурсів, а саме: 24 окуня;
53 плітки;
4 краснопірки;
Їхніми вустами говорить Кремль: антиукраїнські агенти у медіапросторі
Андрій Жданов та Ігор Курилко: як справа одеських пройдисвітів набирає обертів
Люксові іномарки та шикарне житло: як голова НКРЕКП ділив майно з дружиною
Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."
13 судаків;
2 щуки;
1 лящ;
38 карасів сріблястих;
26 плоскирок.
Розмір шкоди, завданої порушенням законодавства про рибне господарства внаслідок даного незаконного вилову водних біоресурсів складає 319 430 гривень.
На місце скоєння правопорушення спеціалістами Інспекції було викликано працівників Національної поліції України.
В результаті проведено огляд місця події, вилучено заборонені знаряддя лову та плавзасіб.
На даний час внесено відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань