Віртуальні карти Revolut більше не будуть доступні українським біженцям у Європі без належних документів про проживання. Компанія оновила свої реєстраційні вимоги, обумовивши необхідність документів, які б підтверджували право на проживання. Ця зміна відбулася після початкового відкриття банківських карток Revolut для українських іммігрантів у березні 2022 року, під час якої вимога підтвердження проживання була тимчасово припинена.
Про це пише «progroshi»
19 липня Revolut переглянула свою політику і знову запровадила необхідність надання відповідних документів про проживання. Внаслідок цього українські фізичні особи не зможуть відкрити віртуальний обліковий запис без надання зазначеної документації. Варто зазначити, що конкретний список необхідних документів може змінюватись в залежності від країни проживання.
Ці оновлені вимоги не вплинуть на існуючих клієнтів, які вже використовують картки Revolut, оскільки вони можуть продовжувати транзакції, використовуючи свої банківські рахунки в Україні чи місцеву валюту. За оцінками компанії, до цієї категорії потрапляють понад 500 000 осіб.
Розпил на мільйони: у Кременчуцькій громаді готують масштабну схему
Осудженна шахрайка Миколюк Ольга і надалі веде небезпечний бізнес в гаражі.
"Матерь божья": полностью голая Даша Астафьева прикрыла свои прелести одними листочками
Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило
Важливо відзначити, що аналогічні процедури перевірки документів було запроваджено для громадян Росії та Білорусі зовсім недавно, у червні цього року. Це зрушення відбиває поширення підвищених вимог і на громадян України.
Однак важливо бути обережними навіть при використанні віртуальних карт інших провайдерів. Повідомлялося про випадки шахрайських дій, таких як несанкціонована конвертація валюти та зняття коштів. Клієнти виявили, що їхні кошти були списані в іноземній валюті без їхньої згоди, що призвело до фінансових втрат та ускладнень у вирішенні ситуації. Шахраї використовували різні тактики для отримання особистих даних, включаючи камери спостереження та фішингові веб-сайти. Щоб захиститися від таких загроз, дуже важливо, щоб люди виявляли пильність і вживали необхідних запобіжних заходів при використанні віртуальних способів оплати.