Державне бюро розслідувань передало на потреби Збройних сил України 17 автомобілів загальною вартістю 1,1 млн доларів США.

Усі транспортні засоби було арештовано у родичів Віктора Медведчука, якого звинуватили у державній зраді та передали Росії в межах обміну полоненими, та його пособника, проросійського політика, медіамагната Тараса Козака.

Арештовані авто родичів Медведчука та Козака

Про це повідомилапресслужба ДБР. Зазначається, що українська армія отримала, зокрема, 12 вантажівок, автокран, мікроавтобус, фургон та два позашляховики.

Як повідомили правоохоронці, усі транспортні засоби належали підприємству родичів Медведчука та Козака, причетних до фінансування збройної агресії Росії проти України. На них було накладено арешт у квітні минулого року.

Популярні статті зараз

Корупціонер з «імунітетом»: як Сергій Кузьміних лобіює інтереси гігантів фармринку

Кому належить ринок? Як комунальне майно Івано-Франківська опинилося у центрі правового конфлікту

Власник паливної імперії "Галнафтогаз" Віталій Антонов вирішив добудувати свій комплекс: вирішують питання із силовиками

Гучна афера холдингу "Креатив": що зараз з нащадками Андрєм Татарченко та Ярославом Гордієнко

Показати ще