Через те, що Росія пішла повномасштабною війною на Україну, в нашій країні було запроваджено військовий стан. Це свідчить, що всі військовозобов'язані чоловіки до 60 років підлягають мобілізації. Саме через це зараз йтиметься про вручення повісток від працівників ЖЕКу.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «kontrakty»

Голова адвокатського об'єднання «Портний та партнери», адвокат Ростислав Кравець вирішив пояснити, чи можуть співробітники ЖЕКу роздавати повістки українським чоловікам.

Фахівець зазначив, що військкоматам неймовірно складно знайти кожного військовозобов'язаного чоловіка в Україні та вручити йому повістку.

«Саме тому іноді вони передають документи сільрадам, компаніям чи навіть ЖЕКам», – каже голова адвокатського об'єднання «Портний та партнери».

Популярні статті зараз

Наркомагнат Олег Куцурук хоче розвивати "бізнес" в Україні: "Італієць" вступає у боротьбу

Нові потяги до Європи: "Укрзалізниця" анонсувала несподіваний проект

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Бренді та вино з лохини: українські фермери вийшли на новий рівень переробки ягід

Показати ще

Вручення повістки

Важливо повідомити, що якщо повістку вручає комунальник, це є законним. Однак слід звертати увагу на те, чи є у працівника ЖЕКу відповідна відомість.

Ростислав Кравець каже, що військовозобов'язаний при врученні повістки має поставити свій підпис, де є дата та час. Це буде підтвердженням того, що повістку вручено.

Однак якщо комунальники просто залишають повістку в поштовій скриньці, її можна проігнорувати. Це говорить про те, що немає жодного підтвердження того, що чоловік отримав повістку.