Через те, що Росія пішла повномасштабною війною на Україну, в нашій країні було запроваджено військовий стан. Це свідчить, що всі військовозобов'язані чоловіки до 60 років підлягають мобілізації. Саме через це зараз йтиметься про вручення повісток від працівників ЖЕКу.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «kontrakty»

Голова адвокатського об'єднання «Портний та партнери», адвокат Ростислав Кравець вирішив пояснити, чи можуть співробітники ЖЕКу роздавати повістки українським чоловікам.

Фахівець зазначив, що військкоматам неймовірно складно знайти кожного військовозобов'язаного чоловіка в Україні та вручити йому повістку.

«Саме тому іноді вони передають документи сільрадам, компаніям чи навіть ЖЕКам», – каже голова адвокатського об'єднання «Портний та партнери».

Популярні статті зараз

Суди двох інстанцій скасували незаконний штраф НБУ щодо ТОВ «Укрфінстандарт», незважаючи на тиск з боку зам голови НБУ Дмитра Олійника

Розпил на мільйони: у Кременчуцькій громаді готують масштабну схему

"Великі сідниці": Оля Полякова в супер відкритому бікіні потрусила "здобою" та засвітила "рогалик"

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Показати ще

Вручення повістки

Важливо повідомити, що якщо повістку вручає комунальник, це є законним. Однак слід звертати увагу на те, чи є у працівника ЖЕКу відповідна відомість.

Ростислав Кравець каже, що військовозобов'язаний при врученні повістки має поставити свій підпис, де є дата та час. Це буде підтвердженням того, що повістку вручено.

Однак якщо комунальники просто залишають повістку в поштовій скриньці, її можна проігнорувати. Це говорить про те, що немає жодного підтвердження того, що чоловік отримав повістку.