Багаторічний соратник і радник мера Кличка з питань виправдання МАФів Дмитро Білоцерковець почав надолужувати втрачене і зосередив у своїх руках усі важелі впливу на діяльність як легального, так і не легального малого бізнесу в місті Києві.

Після нещодавнього усунення Т.Ткаченка з посади голови Департаменту міського благоустрою КМДА та призначення на його місце екс-свободівця М.Будилова, Білоцерківець фактично став тим «єдиним вікном», яке приймає і реалізує всю політику у сфері дрібної торгівлі в м. Києві.

Дмитро Білоцерковець

Будилов на 100% є креатурою Білоцерківця, не має власного досвіду та уявлення про роботу підвідомчої сфери та призначений для беззаперечного виконання виключно спущених зверху корупційних завдань. Максимум, що він зможе привнести від себе особисто, то це додатково українізувати реалізаторів товару та співробітників зеленбудів. А це означає, що на ринку повіяло черговим переділом.

Точніше, що переділу як такого й не буде, великі бенефіціари московської стихійної та організованої торгівлі не змінюються вже довгі роки і залишаться при власному інтересі. Буде нова зміна правил гри та необхідність «домовлятися заново».

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Пенсіонери отримали несподівану заяву: "ПФУ, не ганьбися"

Грошей не повертають, але є спосіб: як вибити переплату за газ

Показати ще

Паралельно і що називається «для закріплення успіху», у ході останньої сесії Київради, Білоцерковець спробував позбавити «Слугу народу» В.Трубіцина поста голови Постійної комісії Київради з питань підприємництва та благоустрою (що з урахуванням нечисленності членів комісії означало б гарантований її колапс існування як такого), проте щось пішло не так і ця імпровізація поки не знайшла підтримки у сесійній залі.

Потрібно віддати належне, Білоцерківець – людина винахідлива, цілеспрямована і до певної міри щаслива. З початком війни не лише вщухли протести незадоволених підприємців проти свавілля Білоцерківця та його команди, а й відійшли на другий план звинувачення у недекларуванні майна, корупції, розкраданні бюджетних коштів, подвійному громадянстві та державній зраді.

Білоцерківець повернувся до столиці на повну силу і допоміг команді В.Кличка знайти правильний підхід до голови КМВА С.Попка. Результатом стало успішне маніпулювання військовим керівництвом столиці та втягування військової адміністрації у нехарактерну для неї діяльність з регулювання вуличної торгівлі. Дійшло до того, що на минулому засіданні Ради оборони Києва було ухвалено рішення про демонтаж великої кількості кіосків у різних районах міста (!).

Єдине, що може перешкодити повному та остаточному тріумфу Білоцерківця – патологічна і має стійку тенденцію до зростання нелюбов до «короля купав, авто-кофеїн та розкладок» з боку переважної більшості представників правлячого, в т.ч. та у місті Києві, класу. Мародерів та своєкорисливих хитровань не любить ніхто і під час війни ця нелюбовість тільки посилюється.

Судячи з останньої інформації про виявлення в робочих приміщеннях і автомобільного УДАРівця пристроїв, що прослуховують, і GPS-трекерів , новий МАФіозний Статус-Кво в столиці триватиме не довго.

Передчуючи недобре, Білоцерківець виявився ще більш вульгарним, ніж московські лаврські попи і затягнув популярну серед таємних володарів російського громадянства пісню про стеження з боку російських спецслужб. І навіть написав із цього приводу заяву на ім’я слідчого, який розслідує його ж справу про державну зраду. Хід, звісно, оригінальний та креативний, але навряд чи для СБУ прокотять розводки, на які можуть повестися хіба що Клички та окремі господарі шаурмічних.