19 квітня, на День довкілля, Асоціація професіоналів довкілля PAEW ініціювала проведення Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», яка закладає нові сенси і традиції новітньої України, є символом підтримки наших воїнів на передовій та виявом незламної віри у нашу Перемогу.

«Ми щиро віримо, що через 20 років випускники 2024 року приведуть до своїх дерев незламності в своєму рідному місті своїх дітей, передаючи цю традицію з покоління в покоління.

Цей крок також спрямований на підтримку загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal), адже випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої!

Просимо підтримати цю ініціативу, залучивши ОМС, ОТГ, а також випускників 11-х класів, їх батьків (за бажання та можливості), педагогів до висадки скверів, садів, парків, алей 19 квітня протягом дня в ваших рідних містах та селах! !» – пояснює президентка Асоціації PAEW Людмила ЦИГАНОК

Популярні статті зараз

Мільярдна контрабанда під прикриттям кондитерського бізнесу: за які гроші Геннадій Вацак купує собі Rolls-Royce та Bentley

Власник онлайн-казино VBET Віген Бадалян співпрацює з російською 1xbet? Блогер навів приклад

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

"Все ненатурально, зубы вставные, другое лицо": Алла Пугачева изменилась до неузнаваемости

Показати ще

У важливій акції взяли участь Дмитро Заруба перший заступник голови Держекоінспекції України та заступниця голови комітету Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкина.