За паралельним підрахунком голосів Кличко набирає 50,9%, “УДАР” – 19,7%

Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube

Київ: за паралельним підрахунком голосів Кличко перемагає вже у першому турі (50,9%), а лідер серед партій - "УДАР" (19,7%)

Другого туру в Києві не буде: за паралельним підрахунком голосів у Кличко - 50,9%,у його партії "УДАР" - 19,7%

Кличко виграє у першому турі - 50,9%, його партія "УДАР" - переможці виборів до Київради - 19,7% (паралельний підрахунок голосів)

Популярные статьи сейчас

Плюс 850 гривен: украинским пенсионерам повысят пенсии, каким категориям повезет

Штормовое предупреждение: синоптики срочно предупредили украинцев, какие области накроет непогода

Дешевле не найти: "Vodafone" порадовал абонентов выгодным тарифом, всего 50 гривен в месяц

Украинцам повысят зарплаты: премьер Шмыгаль озвучил суммы

Показать еще

На виборах до Київської міської ради Віталій Кличко набрав близько 51% та перемагає вже у першому турі, партія «Удар» проходить у Київраду з результатом майже 20%. Про це стало відомо з паралельного підрахунку голосів, який проводив штаб мера Києва Віталія Кличко та партії «Удар».

Цю інформацію на брифінгу озвучила голова штабу Оксана Продан.

“За тими даними у нас є згідно з паралельним підрахунком голосів Віталій Кличко отримує 50,9% голосів і з великою ймовірністю перемагає вже в першому турі на виборах Київського міського голови і екзит-поли і наш паралельний підрахунок голосів показує що партія "УДАР" проходить в Київраду з результатом 19,7%”, - зазначає Продан.

За словами Продан, і паралельний підрахунок і мокрі протоколи співпадають, відповідно штаб Кличка очікує саме таких результатів і в альтернативному підрахунку.

"Вже зараз ми можемо впевнено сказати що кияни обрали продовження подальшого розвитку столиці на чолі з Віталієм Кличко та партією "УДАР", - резюмувала Оксана Продан.