Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Віталій Кличко

«Місто робить все можливе, аби місцеві вибори 25 жовтня відбулися безпечно і законно. Як я говорив, на всі виборчі дільниці вже доставили дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. Кошти на це ми виділили з бюджету столиці, - сказав мер. - Аби забезпечити правопорядок та упередити надзвичайні ситуації, поліція столиці та рятувальники із суботи нестимуть службу у посиленому режимі. Допомагатиме їм і Муніципальна охорона», - повідомив Кличко.

Він зазначив, що днями всі служби провели спільні навчання. Відпрацьовували дії під час завезення виборчої документації до ТВК, дільничних виборчих комісій, взяття комісій під охорону. А також - забезпечення законності в день «тиші», в день голосування та під час підрахунку результатів і переміщення документації з дільничних комісій до територіальної.

«Ми всі сподіваємося, що вибори відбудуться безпечно і без порушень закону. Це дуже важливо! Як для здоров’я людей, які прийдуть голосувати. Так і для демократичності і прозорості їх вибору», - наголосив Віталій Кличко.

Популярные статьи сейчас

Едва не засветила лишнее: Эмилия Кларк из "Игры Престолов" появилась на публике в слишком откровенном наряде

Украинские АЗС взвинтили цены на топливо, сколько придется выложить за полный бак

6 миллиардов гривен: Пенсионный фонд сделал заявление касательно финансирования пенсий

От летней жары до заморозков: синоптик озадачил прогнозом на май

Показать еще