Народний депутат від "Слуги народу" Тетяна Грищенко у своєму пості в Facebook розповіла що зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради де пропонує скасувати повторне голосування на місцевих виборах, пояснивши це пандемією COVID-19.

20 жовтня Тетяною Грищенко був зареєстрований проєкт постанови Верховної Ради України № 4234. В проекті постанови пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови.

"Тетяни Нинішня ситуація вимагає кардинальних кроків. Другі тури виборів нікуди не дінуться. Проведемо після карантину. Переконана: здоров’я та життя наших громадян важливіші за будь-яку політику!"- зазначає "Слуга народу" Грищенко

За словами Грищенко основною метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну систему України та забезпечення протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров‘ю населення.

Популярные статьи сейчас

Гривна стремительно летит в пропасть: курс валют на 2 декабря

Черное кружево обтянуло спелые "яблочки": блузка Эмилии Кларк из "Игры престолов" открыла фанам все самое главное, Сеть кипит

Не давайте детям и не ешьте сами: эти каши хуже яда - медленно гробят здоровье

Спелые "вишенки" в прозрачном платье: Эмилия Кларк из "Игры престолов" засветила свои "сладости"

Показать еще