Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Микола Томенко. Фото: скриншот Youtube-видео

Фінансування приватними особами діяльності президента - неконституційне і може стати підставою для початку процедури імпічменту! Отож, щодо так званого опитування від Президента.

Нагадаю, що повноваження Президента чітко визначені розділом 5 Конституції та можуть бути реалізовані лише в межах коштів бюджету визначеного на його діяльність.

В разі, якщо ініціативу про так зване "опитування народу" будуть фінансувати приватні особи - це означатиме пряме порушення Конституції та стане підставою для початку процедури імпічменту.

Популярные статьи сейчас

Астрологи предупреждают - есть угроза обмана: гороскоп на 2 декабря для всего Зодиака

Елизавета ІІ рвет и мечет: несчастья так и сыплются на королеву - обокрал слуга, детали ЧП

Морозы и снегопады отступят: синоптики рассказали, когда потеплеет в Украине

Фанаты в слезах и трауре: умер культовый актер, его знал весь мир

Показать еще

Тепер щодо змісту запитань.

Очевидно і не соціологу, що ідею довічного ув‘язнення корупціонерів-можновладців підтримує щонайменше 90 відсотків громадян. Тому всі президенти обіцяли "Бандитам - тюрьми" або "Посади 3 друзів-корупціонерів", але нічого не робили! Питання Зеленського - "Корупціонерам - довічну тюрьму" теж можна реалізувати шляхом внесення невідкладної законодавчої ініціативи від Президента та реалізацією Закону правоохоронцями. Опитування під дільницями не заважає і не допомагає цьому.