Мене просто «вбиває» відношення деяких кандидатів до виборчої кампанії в столиці.  Нинішня влада на чолі з діючим мером Кличком перетворила Київ на одне з найгірших міст з точки зору якості життя людини.

 

Своєю чергою

Николай Томенко. Фото: скриншот YouTube

, кандидат від «Слуги народу» Верещук збирається «взбодрити мости», а кандидат від «Європейської Солідарності» Гончаренко переживає, щоб «зеленими» в Києві були тільки каштани. 

Якби я став міським головою, то тиждень би не заходив у приміщення міськради і ось чому.

Популярные статьи сейчас

Уже с 1 числа: монеты и купюры станут недействительны, рассчитаться ими не выйдет - детали

Родители в панике: украинские школы массово перейдут на дистанционку, названа дата

Заворотнюк "воскресла": Сеть ошарашили новости о здоровье актрисы, все не так, как считали поклонники

Сразу четыре модели Lada: ЗАЗ похвастался новой продукцией, цены ужаснули

Показать еще

Я би зробив все, щоб туди на тиждень зайшов аудит – починаючи з НАБУ й закінчуючи Рахунковою палатою й іншими фінструктурами, щоб вони проаналізували те, що відбувалось останні роки з бюджетом міста. На який проект не глянеш, відчуття, що всі вони починались з відкатів. У киян сьогодні цинічно забирають і розкрадають з-під  носа гроші. Треба зупинити це, а потім чітко визначити на що потрібно витрачати кошти, щоб киянам стало жити комфортніше. Бо не можна витрачати гроші тільки на шоу – селфі-мости, фонтани та гулянки в центрі міста. Гроші мають йти на покращення якості життя киянина, а у нас досі їздять маршрутки і жодної станції метро нової не збудовано, хоч ціна на проїзд зросла більш, ніж удвічі.